İstanbul Gedik Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sertifika Programları Hakkında

30 Ocak 2019 Çarşamba

İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğü'nden alınan 30.01.2019 tarihli yazı ile; Sürekli Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi (İGUNSEM) olarak, Eğitim, Sempozyum, Seminer vb. faaliyetler üzerine hizmet vermekteyiz. Üniversitemizin bilgi birikimi ve alanında uzman akademisyenlerimizin toplumsal gelişimi hedef alarak hazırladığı, kişisel gelişim mesleki ve teknik eğitim programlarını ülkemizin her iline ulaştırmak adına tüm dünyada uygulanan "Uzaktan Eğitim Modeli" ni ilgili adayların hizmetine sunmuş bulundukları ifade edilmiştir.


İlgili adaylar yer, zaman ve mekan kısıtlaması olmadan "140 Farklı Sertifikalı Uzaktan Eğitimden" faydalanabilir, bu alanlarda sertifika sahibi olabilirler.Ayrıca kurumumuza özel içerik geliştirmenizde katkı sağlamak adına, katılmak istediğiniz programları tarafımıza iletebilir, bunların hazırlanması adına bilgilendirme sağlayabilirsiniz.

Detay bilgi için
https://uzemigunsem.gedik.edu.tr/ adresini tıklayınız.

İletişim: 0 850 303 27 80


Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002