Güney Kariyer Fuarı (GÜNKAF 19) Etkinlik Programı

4 Şubat 2019 Pazartesi

Akdeniz Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Koordinatörlğü'nden gelen yazıda; Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı himayelerinde, ülkemizin yedi bölgesinde düzenlenecek olan bölgesel kariyer etkinlikleri kapsamında, 2019 yılının Mart ayında Akdeniz Üniversitesinin ev sahipliği ve koordinatörlüğünde, Akdeniz Bölgesinde sekiz üniversitenin ortaklığı (Akdeniz Üniversitesi, Süleyman Demirel, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Isparta Uygulamalı Bilimleri Üniversitesi, Alanya Alâeddin Keykubat Üniversitesi, Antalya AKEV Üniversitesi, Antalya Bilim Üniversitesi, Antalya HEP Üniversitesi) ile ilk kez bölgesel kariyer etkinliği düzenlenecektir.


GÜNKAF (Güney Kariyer Fuarı) etkinliği ile öğrencilerin iş ve staj yeri bulma imkanlarını kolaylaştırmanın yanı sıra fuar esnasında düzenlenecek olan eğitimler ile gelişimlerine destek sağlamak amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda etkinliğe sekiz üniversitenin öğrencilerinin (ön lisans/lisans/yüksek lisans/doktora) katılımı sağlanacaktır. Bu içerik, kapsam ve hedef kitlesi ile bölgemizde düzenlenecek olan kariyer etkinliğinde, insan kaynakları uzmanlarımız eşliğinde stant açarak öğrenciler ile buluşması sağlanacaktır.

Etkinlik; 21-22 Mart 2019 tarihlerinde 10:00-16:45 saatleri arasında Mimar Sinan Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex