Ahşap İşleme Makineleri ve Mobilya Yan Sanayi Fuarları

21 Şubat 2019 Perşembe

Çukurova Ahşap İşleme Makineleri 2.Ahşap İşleme Makineleri, Kesici Delici Takımlar, Presler ve El Aletleri Fuarı, Çukurova Mobilya Yan Sanayi 2. Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Döşemelik Kumaşlar, Kapı, Pencere ve Ahşap Teknolojisi ve Orman Ürünleri Fuarı eş zamanlı olarak 10-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.


Tasarım ve teknolojide kaliteye odaklı gelişen Türk mobilya yan sanayi ve ahşap endüstrisinin önemli bir güce eriştiği Çukurova Bölgesinde hazırlanan Fuarlar, yurt içinde ve yurt dışında 12 ülkede sürdürülen etkin tanıtım çalışmaları sonucunda 15 binin üzerinde ziyaretçiye ve sahipliği yapmayı hedeflemektedir.

Fuar ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyen üyelerimiz www.tuyap.com.tr/adana adresinden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirler.

Kurumsal İletişim Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination