Özbekistan Ülke Günü ve İkili İş Görüşmeleri

29 Nisan 2019 Pazartesi

ATSO Global faaliyetleri çerçevesinde ve Ankara’daki Özbekistan Büyükelçiliği işbirliğinde, 2 Mayıs 2019 Perşembe günü 11:00-13:00 saatleri arasında Odamız Atatürk Konferans Salonu’nda ‘’Özbekistan Ülke Günü ve İkili İş Görüşmeleri’’ etkinliği gerçekleştirilecektir.


Anılan etkinlik kapsamında, Özbekistan Harezm Vali Yardımcısı Şavkat Tulyaganov tarafından Özbekistan’ın iş ve yatırım fırsatları ile ilgili bilgiler sunulacaktır. Bilgilendirmeden sonra Türk ve Özbek firmalar arasında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir. Heyette yer alan Özbek firmaların faaliyet alanları ve işbirliği konularının yer aldığı liste (Ek-1), taslak program ve ikili görüşme formu (Ek-2) aşağıda bulabilirsiniz.

 

Sözkonusu toplantı ve ikili iş görüşmelerine katılım öngörülmesi halinde ekte yer alan formun doldurularak en geç 30 Nisan 2019 Salı günü saat 12:00’a kadar global@atso.org.tr adresine iletilmesi rica olunur.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002