Letonya Heyet Ziyareti

30 Nisan 2019 Salı

ATSO GLOBAL çalışmaları kapsamında üyelerimize yeni pazarları tanıtmak, sektörel gelişmeleri yakından takip etmelerini ve ekonomik canlanmayı sağlamak amacıyla, Odamız üyesi firmalara yönelik KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi Desteği kapsamında 24-27 Haziran 2019 tarihlerinde Letonya’nın Riga kentinde “İş Forumu ve İkili İş Görüşmeleri” organizasyonu gerçekleştirilecektir.


Söz konusu ziyarete katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki hususlara dikkat etmesi gerekmektedir:

 

1. Seyahat 24-27 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Seyahat bedeline uçak bileti, 4 yıldızlı otelde konaklama, yerel rehberlik, tercüman ve yerel transferler dahildir. Umuma mahsus pasaport sahipleri vizeye tabidir. Seyahat bedeli; bir kişilik odada konaklama olması durumunda yaklaşık 1025 Avro, iki kişilik odada konaklama olması durumunda kişi başı yaklaşık 850 Avro’dur. Katılım bedeli, nihai katılım listesinin oluşturulmasını takiben uçak ve otel rezervasyonlarının kesinleştirilmesiyle belirleneceği için bu bedelde +/- % 10 değişiklik olabilir.

 

2. KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi Desteği’nden faydalanmak isteyen katılımcı sayısı 10 firmayı bulduğunda Odamız koordinasyonunda desteğe başvurulacaktır. Talep eden üyelerimizin aşağıdaki başvuru formunu doldurarak 10 Mayıs 2019 Cuma saat 14:00’e kadar Odamız AB ve Dış ilişkiler Müdürlüğü’ne aslını ulaştırmaları gerekmektedir.

 

 

BAŞVURU FORMU

 

İLETİŞİM

 

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Tel: 314 37 41 / 314 37 44 / 314 38 21  E-posta: global@atso.org.tr

KATILIMCI ADI ve SOYADI:

                                                                

FİRMA ADI:

 

FAALİYET KONUSU:

 

 

KOSGEB Desteğinden faydalanmak istiyor musunuz?

 

CEP TEL:

İŞ TEL:

E-POSTA:

KAŞE VE İMZA:

 

 

 

 

 

ATSO AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002