Türkiye-Almanya Ticaret Çalışma Grubu

12 Haziran 2019 Çarşamba

TOBB'dan gelen yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı'nın yazısına istinaden; Türkiye-Almanya Ortak Ekonomik ve Ticaret Komitesine sunulmak üzere görüş, öneri ve tavsiyelerin iletilebileceği belirtilmektedir.


Türkiye-Almanya Ortak Ekonomik ve Ticaret Komitesi (JETCO) I. Dönem Toplantısı sonrası kurulan "Ticaret Çalışma Grubu"nun eş başkanlığı TOBB ve Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK) tarafından yürütülmektedir. Görevi "Türkiye ile Almanya arasında ikili ticaret fırsatları, ticareti engelleyen kural ve uygulamalar ile geleceğe dönük işbirliğini geliştirerek güçlendirecek projelerin önerilmesi" olan çalışma grubu firmaların görüşlerini belirlemeye dönük çalışmalar sürdürmektedir.

Bu çerçevede, Odamız üyesi firmaların JETCO'ya sunulmasını istedikleri görüş, öneri ve tavsiyelerin 17 Haziran 2019 Pazartesi günü saat 16:00'ya kadar tarafımıza (global@atso.org.tr) iletilmesini rica ederiz.

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination