Türkiye-Çekya Çalışma Yemeği

29 Ağustos 2019 Perşembe

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, Çekya Başbakanı Andrej Babis’in ülkemizi ziyareti kapsamında TOBB ev sahipliğinde, 3 Elül 2019 Salı günü TOBB İkiz Kuleler’de “Türkiye-Çekya Çalışma Yemeği” gerçekleştirileceği bildirilmektedir.


Çekya Başbakanı Andrej Babis’in beraberinde Çekya Ticaret Bakanı Karel Havlicek, Çek Ticaret Odası Başkanı Vladimir Dlouhy ile Çek firmalarının iştirak edeceği Çalışma Yemeğini T.C. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın da onurlandırmaları öngörülmektedir.

Söz konusu heyet listesi ve Türkiye-Çekya Çalışma Yemeği’ne ilişkin taslak programa TOBB web sayfası (www.tobb.org.tr) “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkanları/Yurtiçi Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilmekte olup, çalışma yemeğine katılmak isteyen üyelerimizin katılımları için http://tobbcek.tobb.org.tr adresinde yer alan katılım formunu 30 Ağustos 2019 Cuma gününe kadar (tercihen İngilizce) doldurarak kayıt yaptırması gerekmektedir.

İlgili üyelerimize duyurulur.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002