“Sokakta Şenlik Var” Etkinlikleri Devam Ediyor

12 Eylül 2019 Perşembe

Odamız tarafından, akşam ticaretini canlandırmak ve şehir turizmini desteklemek amacıyla 6 Eylül Cuma günü “Sokakta Şenlik Var” sloganıyla başlayan etkinliklerimiz devam ediyor.


“Sokakta Şenlik Var” Etkinlikleri Devam Ediyor

Bu kapsamda; Eylül ayı boyunca Çarşamba günleri kortej, Cuma ve Cumartesi günleri kortej ve ardından Cumhuriyet Meydanı’nda dans gösterileri, konserler ve şovlar düzenlenecektir.

13-14 Eylül günleri saat 18:00'de, MarkAntalya AVM önü ve Atatürk Caddesi’den  (Karaalioğlu Parkı girişindeki Büyükşehir Belediyesi eski hizmet binası önünden) kortej başlatılıp, Cumhuriyet Meydanı’nda sona erecektir. Kortej sonrasında gösteri ve şovlarla etkinlik devam edecektir. 13 Eylül Cuma günü saat 20.00’de, Cumhuriyet Meydanı'nda “Colombian Acrobatic Salsa” grubunun sahne şovu, 14 Eylül Cumartesi saat 20:00’de ise özellikle çocukların severek izleyeceği “World Of Tale” şovu ve Afrika akrobatlarının gösterileri olacaktır.

Eylül ayı süresince Cumhuriyet Meydanı ve kent merkezinde yapılacak olan diğer etkinlikleri web ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edilebilir.

Etkinliklerimize tüm üyelerimiz, çocuklarımız ve halkımız davetlidir.

Kurumsal İletişim Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002