Kamboçya 2. Dönem KEK Toplantısı

18 Eylül 2019 Çarşamba

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın yazısına atfen, Türkiye-Kamboçya Karma Ekonomik Komisyonu’nun (KEK) 2. Dönem Toplantısının Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir Pakdemirli’nin eşbaşkanlığında 2019 yılı Ekim ayının ikinci yarısında Ankara’da yapılması öngörüldüğü belirtilerek, söz konusu toplantıya yönelik hazırlık çalışmalarında yararlanılmak ve toplantı sonunda imzalanacak Protokolde yer almak üzere Türkiye-Kamboçya ilişkileri hakkında ele alınmasında fayda görülen konulara ilişkin bilgi talep edilmektedir.


Bu itibarla, toplantının hazırlıklarında kullanılmak ve Protokolde yer almak üzere , Kamboçya ile ticari ve ekonomik ilişkilerin arttırılmasına yönelik işbirliği imkanları, öncelik verilecek sektörler, ticaretin geliştirilmesi için öneriler, ikili ilişkilerde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri gibi konulara ilişkin görüşlerinizi en geç 24 Eylül 2019 Salı günü mesai bitimine kadar global@atso.org.tr adresine iletebilirsiniz.

İlgili üyelerimize duyurulur.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002