9.Yapex Restorasyon Kültür Mirası ve Koruma Fuarı

23 Eylül 2019 Pazartesi

Akdeniz Tanıtım A.Ş. tarafından Antalya'da 9.kez düzenlenecek olan YAPEX RESTORASYON KÜLTÜR MİRASI VE KORUMA FUARI bu yıl "Kentsel Korumada Kültür Mirası" temalı olarak, Konyaaltı Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nde 06-08 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.


Fuar; yapı restorasyon ve tadilatları ile renovatif uygulamaların yanı sıra, kültür mirasını oluşturan eski ve yakın dönem mimari eserlerin restorasyonu, korunması, işlevlendirilmesi ve geleceğe aktarılması için çalışmalar yapan tüm yatırımcı, projeci ve üretici unsurları, ulusal ve uluslararası kurumları Antalya’da bir araya getiriyor.

ÇEKÜL – Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı işbirliği ve Tarihi Kentler Birliği desteği ile düzenlenen fuara Avrupa Tarihi Kentler Birliği (Heritage Europe) de destek veriyor.

Söz konusu fuar ile ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.yapex.com/restorasyon adresinden ulaşabilirsiniz.

Kurumsal İletişim Müdürlüğü

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002