Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri (10-13 Aralık 2019, Isparta-Burdur-Antalya-Manavgat)

5 Aralık 2019 Perşembe

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği'nden gelen yazıda, 10-13 Aralık 2019 tarihleri arasında Isparta, Burdur, Antalya ve Manavgat'ta "Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” düzenleneceği iletilmektedir.


Yazıda devamla, T.C. Ticaret Bakanlığı görev alanına giren konularda iş çevrelerinin bilgilendirilmesi amacıyla T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonu; Antalya Organize Sanayi Bölgesi, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ve Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği organizasyonu ile 10-13 Aralık 2019 tarihleri arasında Isparta, Burdur, Antalya ve Manavgat'ta "Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” düzenleneceği iletilmektedir.

Seminerlere katılım ücretsiz ve herkese açık olup katılımcı sayısı hakkında bilgi sahibi olunması için bağlantıda yer alan formun en geç 6 Aralık 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar doldurulması önem arz etmektedir.

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002