Bilge Patronlar Okulu Seminerleri Devam Ediyor

10 Aralık 2019 Salı

Antalya İş İnsanları Derneği (ANTİAD) ve ATSO Eğitim Araştırma ve Kültür Vakfı işbirliğiyle geliştirilen Bilge Patronlar Okulu seminerleri Ekonomist Erkin Şahinöz’ün konuk olduğu “Bir Patronun Finans Notları" başlıklı programla devam ediyor.


Makroekonomik verileri ve piyasa gelişmelerini iyi analiz etme ve yorumlama becerilerini geliştirmeyi amaçlayan bu program, Antalya'daki işletme sahiplerinin sağlıklı stratejik ve finansal kararlar alabilmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Temel Finansal Tablolar, Mali Analiz Teknikleri, Risk ve Belirsizlik, Temel Piyasa Kavramları, Temel Makroekonomi Kavramları, Ulusal ve Uluslararası Göstergeler konularının işleneceği program, 14 Aralık Cumartesi günü, 10.30-16.30 saatleri arasında, Doube Tree-Hilton’da gerçekleştirilecek.

Katılım bedeli 400 TL+KDV olup, katılım 25 kişi ile sınırlı olduğundan rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. Program sonunda katılım belgesi verilecektir.

Programa katılmak isteyen ATSO ve ANTİAD üyelerine %50 oranında indirim uygulanacaktır.

Üyelerimize duyurulur.

Katılım ve kayıt için;
Göknur Culfa - 0530 140 36 51

Kurumsal İletişim Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002