Nükleer Santraller III. Fuarı ve VII. Zirvesi (NPPES)

30 Aralık 2019 Pazartesi

Nükleer sanayideki iş fırsatlarının konuşulduğu Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük nükleer sanayi platformu – Nükleer Santraller III. Fuarı ve VII. Zirve (NPPES) 4-5 Mart 2020 tarihinde İstanbul’da düzenlenecektir.


Nükleer sanayideki iş fırsatlarının konuşulduğu Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük nükleer sanayi platformu – Nükleer Santraller III. Fuarı ve VII. Zirve (NPPES)- Nükleer Mühendisler Derneği ve Ankara Sanayi Odası öncülüğünde 4-5 Mart 2020’de T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı desteği ile düzenlenecektir.

 

Etkinlik konferans programı Rosatom ile birlikte hazırlanmaktadır. Hem konferans hem de Fuar bünyesinde yapılacak ikili görüşme programı ile Akkuyu NPP, Mısır (El Dabaa NPP), Bangladeş (Roopur NPP), Finlandiya (Hanhikivi NPP) ve Macaristan’daki (Parks NPP) nükleer enerji santralleri hakkında güncel bilgiler ve Türk sanayisi için fırsatlar konuşulacaktır. 

 

Almanya, Güney Kore, İspanya ve Fransa’da enerji santrallerine çalışan birçok makine üreticisi Türk sanayisi ile yıllardır Fuar sırasında bir araya gelmektedir. 

 

Ayrıntılı bilgi için www.nuclearpowerplantsexpo.com  adresi ziyaret edebilir. Fuarla ilgili detaylı bilgi almak için;

 

Koray TUNCER – Organizasyon Komitesi Üyesi

koray@nuclearpowerplantsexpo.com

+90 533 405 56 71

 

İlgili üyelerimize duyurulur.

Ar-Ge ve Girişimcilik Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002