Romanya ile İşbirliği Olanakları

21 Ocak 2020 Salı

Ankara Romanya Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Ofisinden Odamıza gelen bilgilendirmede, Romanya’dan aşağıdaki ticari işbirliği imkanları tarafımıza iletilmiştir. Firmalarla ilgili ayrıntı bilgi aşağıda ve ekte yer almaktadır:


1. Romanya'da bir hukuk ve danışmanlık bürosu, düzenlenen kamu alımları ihalelerinde temsil, Romanya'da iş geliştirmek isteyen firmalar için danışmanlık ve yönetim, Romanya'daki kurumsal ve ticari faaliyetler için hukuki hizmetler, vergi ve gümrük, istihdam ve göç, gizlilik ve veri koruma, rekabetçilik ve devlet yardımları, birleşme ve devralmalar, bankacılık-finans, sermaye piyasaları ve menkul kıymetler, özelleştirme, enerji, ilaç ve sağlık gibi birçok konuda hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi için iletişim:
Mr
Cosmin Predoiu, Business Developer & Project Management Advisor and Licensed Attorney
E-mail:
cosmin.predoiu@procurementadvisor.eu
Tel: +40 749189277

2. Global Vision isimli firma, Romanya'daki Türk yatırımcılara gayrimenkul geliştirme, mülk ve tesis yönetimi, inşaatlar ve proje yönetimi hizmetleri sunmaktadır.
İletişim: Valentin Preda
E-mail: preda@rbe.ro
Tel: +40733500000,
https://globalvision.ro/

3. MIRDATOD PROD isimli firma, Romanya gıda pazarında 24 yıllık bir geçmişe sahip olup, çok çeşitli süt ürünleri için Türkiye pazarı için teklif sunmaktadır. 
İletişim: Bayan Irina Daniela Munteanu
E-mail: 
imunteanu@mcguirewoods.ro
Tel: +40 21 037 23 1458

 4. Romanyalı bir firma, Türk işleme tesislerine hammadde sunmak için her türlü atık ve çöpü (kağıt / karton, plastik / alüminyum, cam / metal) işleyen Türk firmalarıyla iletişime geçmek istemektedir. 
İletişim: Bayan Aurelia Dinu
E-mail:
aurelia.dinu@gmail.com

Tel: +40724244 435

 

Dış İlişkiler Müdürlüğü 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002