TOBB Türkiye Teknoloji Buluşmaları

5 Şubat 2020 Çarşamba

Odamızın da destekleri ile EticaretSEM tarafından organize edilen TOBB Türkiye Teknoloji Buluşmaları 13 Şubat 2020 Perşembe günü saat 10:00’da Su Hotel’de gerçekleştirilecektir.


Ticaret Bakanlığı ve TOBB- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği himayelerinde, Vodafone ve Akbank ana sponsorluğunda, Odamız ev sahipliğinde gerçekleştirilecek etkinliğin bu yıl ki ana konusu “KOBİ’ler için Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat” olarak belirlenmiştir.

Tam anlamıyla dijital bir devrim yaşadığımız günümüzde artık herkes dijital ile iç içe yaşıyor ve dijitali etkin kullanıyor. Hem yurt içinde hem de dünyada e-ticaret yapabilmek artık büyük önem taşıyor. Bu durum KOBİ’leri dijital ile yaşanan hızlı dönüşüme ayak uydurmalarını ve sınırlarını ülke dışına taşımalarını zorunlu hale getiriyor. Türkiye’nin alanındaki en büyük etkinlik zinciri olan TOBB Türkiye Teknoloji Buluşmaları Türkiye’nin farklı lokasyonlarında 74 defa, Antalya’da ise 5 defa gerçekleştirilmiştir.

Tüm üyelerimizin davetli olduğu etkinlik programı ve kayıt için www.teknolojibulusmalari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Araştırma ve Ticaret Geliştirme Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002