Construct Nigeria Expo 2020

3 Mart 2020 Salı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda Nijerya Ticaret, Sanayi, Maden ve Tarım Odaları Birliği’nin yazısına atfen Nijerya Ticaret, Sanayi, Maden ve Tarım Odaları Birliği (NACCIMA) ve Abuja Ticaret ve Sanayi Odası (ACCI) işbirliğinde, 15-18 Haziran 2020 tarihleri arasında "Construct Nigeria Expo 2020" etkinliğinin düzenleneceği bildirilmektedir.

Abuja Ticaret ve Kongre Merkezi'nde düzenleneceği belirtilen etkinliğe 45'ten fazla ülkeden 150.000'den fazla kişinin katılımının beklendiği, 300'ün üzerinde serginin yer alacağı ifade edilmektedir. Nijerya Ticaret, Sanayi, Maden ve Tarım Odaları Birliği İkinci Başkan Yardımcısı Dele Kelvin Oye Esq. tarafından iletilen mail ile Türk Firmaları söz konusu fuara katılmaya davet edilmektedir. Fuar ile ilgili detaylı bilgiye www.constructnigeriaexpo.com internet sitesinden ulaşmak mümkündür. Fuar broşürü için buraya tıklayınız.

Dış İlişkiler Müdürlüğü

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination