Uluslararası Saraybosna Havaalanı Mobilyası ve Ekipman Alımına İlişkin İhale Duyurusu

4 Mart 2020 Çarşamba

TOBB'dan Odamıza gelen yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığından alınan yazıya atfen, Uluslararası Saraybosna Havaalanı Kamu Şirketi tarafından Uluslararası Saraybosna Havaalanı Terminal B'nin ihtiyaçları için mobilya ve ekipman alımına ilişkin ihale duyurusu yapıldığı belirtilmektedir.


Yazıda devamla, ihale sürecinin devlet düzeyinde Bosna Hersek Kamu İhaleleri Ajansının web portalı https://www.ejn.gov.ba/Announcement/Search üzerinden takip edilebileceği, anılan web portalına aday firmalar tarafından ücretsiz olarak üye olunmasının akabinde 246-1-1-146-3-33/20 ihale bildirim numarası ile ihale dokümanlarının site üzerinden indirilebileceği ve ihale dokümanlarının alınabileceği son tarihin 23/03/2020 olduğu belirtilmiştir.

Diğer taraftan, mezkur ihaleye yönelik olarak son müracaat tarihinin 25/03/2020 saat 12:00 olduğu, tahmini toplam sözleşme değerinin KDV (%17) hariç 1.000.000,00 KM (511.291,00 Avro) olduğu; ihale seçim kriteri olarak "en düşük fiyat teklifi" ibaresine yer verildiği ifade edilmekte olup, anılan ihaleye ait İngilizce özet bilgiler ekte gönderilmektedir.

 

Dış İlişkiler Müdürlüğü

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination