Sanal İşgücünün Entegrasyonu (Robotik Süreç Otomasyonu) Eğitimi

11 Mart 2020 Çarşamba

Sanal işgücü entegrasyonu; yüksek hacimli, kural temelli, tekrarlanan ve insan katma değerine ihtiyaç duyulmayan operasyonel süreçlerin “yazılım robotları” ile otomatize edilmesidir.Yazılım robotları; çalışanların, bir görevi yerine getirirken yazılım sistemleri üzerinde uyguladığı adımları ve etkileşim hareketlerini bire bir öğrenip taklit ederek uygulama ve programlara girebilmekte, veri okuyup işleyebilmekte, analiz edip sonucu raporlayabilmektedir. Bu eğitim sanal işgücü entegrasyonu aşamasında kurumların süreçlerini ve çalışanlarını buna nasıl hazırlamaları ve nasıl entegre etmeleri ile ilgili stratejileri ve uygulamaları reel örnekler üzerinden paylaşmayı hedeflemektedir.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Sanal İşgücünün Entegrasyonu (Robotik Süreç Otomasyonu) Eğitimi” 02 Haziran 2020 tarihinde Odamız Antalya Kültür Sanat Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination