TOBB - Yemek Sepeti Kazandıran Restoran Çeki Kampanyası

18 Mayıs 2020 Pazartesi

TOBB ve Yemeksepeti, Ticaret Bakanlığı himayesinde, COVID-19 salgını nedeniyle finansal güçlük yaşayan KOBİ ve mikro işletme niteliğindeki restoranların ayakta kalması ve salgın sonrası büyümesi için müşterilerin desteğini harekete geçirecek “Restoran Destek Kampanyasını uygulamaya koymuştur.


Kazandıran Restoran Destek Çeki Nedir?
Kazandıran Restoran Destek Çeki, Yemeksepeti kullanıcılarının yaşanan zorlu süreçte sevdikleri restoranlardan şimdiden satın alım yaparak restoranın kazancını arttırabilecekleri, daha sonra bu restoranlardan yapacakları sipariş ödemelerinde indirim elde ederek avantajlı şekilde kullanabilecekleri sanal bir araçtır.

Kazandıran Restoran Destek Çeki, yalnızca kampanyaya katılan restoranlardan satın alınabilir.

Kazandıran Restoran Destek Çeki Çeşitleri Nelerdir?
Yararlanmak için
www.yemeksepeti.com  veya Yemeksepeti mobil uygulaması üzerindeki Kazandıran Restoran Destek Çeki’nin satın alınması gerekmektedir. Kazandıran Restoran Destek Çeki’nin, "40 TL öde 50 TL olarak harca (%20 indirim sunar)", "75 TL öde 100 TL olarak harca (%25 indirim sunar)", "150 TL öde 225 TL olarak harca (%33 indirim sunar)" olmak üzere 3 çeşidi bulunmaktadır.
 
Satın Alınan Çek Karşılığında Yüklenecek Cüzdan Bakiyesinin Kullanım Koşulları Nelerdir?
Kazandıran Restoran Destek Çeki, satın alındığı günden itibaren 60 gün sonrasında kullanılabilecek ve kullanıcıların Cüzdan hesaplarına avantajlı kullanım tutarları üzerinden yüklenecektir. Kullanıcı satın aldığı çekin karşılığında Cüzdan hesabına yüklenen tutarı, dilediği siparişinde ister tek seferde, isterse parçalar halinde birden fazla siparişinde kullanabilir. Kullanıcıların Kazandıran Restoran Destek Çeki satın alımı sırasında 40 TL ödemesi durumunda 50 TL, 75 TL ödemesi durumunda 100 TL, 150 TL ödemesi durumunda 225 TL olacak şekilde, satın alımı takip eden 60. gün Cüzdan hesaplarına bakiye olarak yüklenecektir.

Satın alınan çeklerin ve sonradan yüklenen bakiyelerle verilen siparişlerin gelirleri, restoranların hesabına komisyon kesintisi olmadan yatırılacaktır.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye https://umbraco.yemeksepeti.com/restoran-destek-ceki
adresinden ulaşılabilir.

İletişim:
Telefon: +90 212 359 18 00
E-posta: info@yemeksepeti.com
Web: www.yemeksepeti.com

Üyelerimize duyurulur.

Kurumsal İletişim Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002