Online Export Akademi Programı

18 Haziran 2020 Perşembe

T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından İhracat Genel Müdürlüğü bünyesinde kadın ve genç girişimcilerimize ihracat desteklerini daha iyi anlatabilmek, onların bu desteklerden daha fazla yararlanmalarını sağlayabilmek, ihracat destekleri anlamında yeni ihtiyaçlar ile kadın ve genç girişimcilerimizin rekabet avantajı sağlayabilecekleri sektörleri tespit edip, bu sayede de uluslararası rekabetçiliklerini ve e-ihracattan aldıkları payı artırabilmek, bu amaçla eğitimler vermek için “Kadın ve Genç Girişimciler İhracat Daire Başkanlığı” oluşturulduğu, böylelikle kadın ve genç girişimcilerimize daha hızlı, etkin hizmet verilmesi hedeflendiği ve yürütülen bu çalışmalar kapsamında, "Export Akademi-Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı" oluşturulduğu bilgisi verilmiştir.


Bu çerçevede, T.C. Ticaret Bakanlığı ve UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş. (UPS) firması işbirliğinde gerçekleştirilen Online Export Akademi, Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı Zoom Programı üzerinden 24 Haziran 2020, saat 10:00'da gerçekleştirilecektir.

Kayıt için tıklayınız.

Genel Sekreterlik

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002