Avrupa İşletmeler Ağı Projesi

26 Haziran 2020 Cuma

ATSO Global çalışmaları kapsamında üyelerimizle yeni pazarlara açılabilmek için Avrupa Birliği projelerini etkin bir şekilde kullanıyoruz.


Avrupa İşletmeler Ağı Projesi

Odamızın da üyesi olduğu Avrupa İşletmeler Ağı (AİA) Projesi; 60’dan fazla ülkede 600 üye kurumda çalışan 3000’in üzerinde uzmanıyla uluslararası iş birlikleri kurmak isteyen firmaların yanındadır. Proje KOBİ’lere ve araştırmacılara hizmet eden dünyanın en büyük ağıdır.

AİA Projesi ile firmaları uluslararasılaşma, dış ticaret, uluslararası işbirlikleri konularında bilgilendirmek, inovasyon ve AR-GE altyapılarını geliştirip firmaların uluslararası pazarda rekabet edebilirliklerini arttırarak uluslararası ortaklıklar kurmalarını sağlamayı amaçlamaktayız.

Projemize 2 farklı aşama ile kayıt yapılmaktadır:

1.Hızlı kayıt aşaması
AİA veritabanına  https://een.ec.europa.eu/partners adresi üzerinden ulaşıp ağımızda kayıtlı talepleri inceleyebilirsiniz. Temasa geçmek istediğiniz profiller için "Express your interest" butonuna tıklamanız ve açılan sayfada hesap oluşturarak  hızlı kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

Hızlı kayıt aşamasında bilgilerinizi girerken; ülke, şehir ve partner kurum bilgileri sırasıyla: “Turkey, Antalya ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası” olarak girilmelidir.

2.Detaylı Profil Oluşturma
Ağımızda detaylı bir profilinizi oluşturmak ve yurtdışı firmalarının sizi veritabanı üzerinden bulabilmesini sağlamak için ekteki kayıt formunu İngilizce doldurup global@atso.org.tr adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi
Dış İlişkiler Müdürlüğü

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002