ATSO Paydaş Anketi

4 Ağustos 2020 Salı

Kurumların, faaliyetlerini planlı bir şekilde yerine getirebilmeleri için uzun dönemli strateji ve hedefler belirlemesi giderek önem kazanmaktadır. Bu bağlamda, planlı hizmet sunumu, politika geliştirme, politikaları; eylem planları ve bütçelere dayandırarak uygulama, izleme ve değerlendirme amacı ile “Stratejik Planlama” temel bir araç olarak benimsenmiştir.


Odamız 2021-2024 yıllarını içeren 4 yıllık Stratejik Planlama çalışmaları kapsamında ATSO Paydaş Anketi soru formu hazırlanmıştır. Anketin amacı ATSO’nun hizmetleri hakkında görüşlerinizi alarak; hizmetlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirmek ve gelecek vizyonumuzda önceliklerimizi belirlemektir. Görüşleriniz, stratejik planlama çalışmalarımıza değerli katkılar sağlayacaktır.

 

Bu çerçevede, aşağıda linki bulunan “ATSO Paydaş Anketi”nin 21.08.2020 tarihine kadar doldurulmasını rica eder, sağlıklı günler dileriz.

 

Link: ATSO Paydaş Anketi

 

 

Kurumsal Gelişim Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002