Solar Energy Business Mixer – Enterprise Europe Network Online İkili İş Görüşmeleri

11 Eylül 2020 Cuma

ATSO Global çalışmaları kapsamında faaliyetlerini sürdüren “Avrupa İşletmeler Ağı Projesi” çerçevesinde online ikili görüşmeler etkinliği düzenlenecektir.


Orta Polonya Avrupa İşletmeler Ağı Łukasiewicz-IMBiGS tarafından 22-23 Eylül 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan ''Solar Energy Business Mixer – Enterprise Europe Network Online B2B İkili İş Görüşmeleri’’ etkinliğine Odamız Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi destek vermektedir.

Online ikili iş görüşmeleri etkinliği; Fotovoltaik enerji sistemleri ile ilgilenen girişimcilere ve kuruluşlara hitap etmektedir. Panel, silikon hücre, malzeme ve bileşen üreticileri ve tedarikçileri, hizmet şirketleri, danışmanlar, inşaat şirketleri, enerji tedarikçileri, hizmet sistemleri üreticileri ve PV sektöründe faaliyet gösteren tüm firma ve kurumlar etkinliğe katılabileceklerdir.

Online görüşmeler, 22-23 Eylül 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek olup görüşmelere katılım ücretsizdir.

Söz konusu görüşmelere katılım; uluslararası işbirliği başlatma imkanı, Polonya ve yabancı ülkelerden firmalar ile deneyim alışverişi, PV ve ilgili endüstri uzmanları ile toplantılar ve görüş alışverişi sağlaması, teknolojik ve ticari işbirliğinin kurulması yönlerinden önem taşımaktadır.

Etkinlik için son kayıt tarihi: 18 Eylül 2020
B2B Görüşmelerin ayarlanması ve konfirme edilmesi için son tarih: 21 Eylül 2020

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt için global@atso.org.tr adresinden Dış İlişkiler Müdürlüğümüz ile irtibata geçebilirsiniz.

Üyelerimizin bilgisine sunarız.

Dış İlişkiler Müdürlüğü

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002