ATSO Latin Amerika Sanal Ticaret Heyeti (9-13 Kasım 2020)

21 Eylül 2020 Pazartesi

Bugüne kadar dijitalleşme, e-ticaret konularını hep gündemde tutan Odamız, pandemi sürecinde üyelerimizin dış ticaret çalışmalarını desteklemek üzere yeni bir çalışma başlatmıştır.


Odamız, 9-13 Kasım 2020 tarihlerindeki ikinci sanal heyet çalışmasıyla; bitki besleme ürünleri, gübre, tohum, sera sistemleri ve ekipmanları, sulama sistemleri ve tarım makinaları üreticisi ve ihracatçısı üyelerimizi, 8 Latin Amerika ülkesinden (Arjantin, Brezilya, Ekvator, Kolombiya, Meksika, Paraguay, Peru, Şili) ithalatçılar ve alıcılar ile buluşturacaktır. Katılım 15 firma ile sınırlı olup, B2B görüşmeleri esnasında katılımcı firmalarımız eşleştirme yapılan yabancı firmalarla bireysel olarak görüşecektir; görüşme dili İngilizce olacaktır.

Sanal Heyet organizasyonu Odamız tarafından maddi olarak da desteklenmekte olup, söz konusu heyet için T.C. Ticaret Bakanlığı Sanal Ticaret Heyetleri Desteği’ne de başvurulacaktır.

Sanal ortamda gerçekleştirilecek etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin ekte yer alan formları kaşeli ve imzalı olarak doldurarak Odamıza iletmeleri ve en geç 22 Eylül 2020 Salı günü mesai bitimine kadar firma başına 435 ABD Doları katılım bedelini bilgileri aşağıda yer alan hesaba yatırmaları gerekmektedir.

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

Banka Hesap Bilgileri:
Hesap Adı: Antalya Ticaret ve Sanayi Odası
Banka Adı / Şube: Vakıfbank / Aspendos Bulvarı Şubesi
Hesap Cinsi: Amerikan Doları (USD)
IBAN: TR48 0001 5001 5804 8013 1530 71

Detaylı Bilgi:
ATSO Dış İlişkiler Müdürlüğü
E-posta: global@atso.org.tr
Tel: 0242 3143741

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002