4.Antalya Devlet Destekleri Zirvesi

22 Eylül 2020 Salı

Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan ve TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşrifleriyle 4.Devlet Destekleri Zirvesi


Üyelerimizin, kamu kurum ve kuruluşları tarafından verilen destekler hakkında sağlıklı bilgi alabilmesi amacıyla düzenlediğimiz Antalya Devlet Destekleri Zirvesi’nin dördüncüsü 25 Eylül 2020 Cuma günü 10:00-18:30 saatleri arasında Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan ve TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşrifleriyle webinar üzerinden gerçekleştirilecektir.

Etkinliğe Hazine ve Maliye Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı,  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, İŞKUR İl Müdürlüğü, KOSGEB, SGK  İl Müdürlüğü, TÜBİTAK, Türk Patent ve Marka Kurumu temsilcileri sunumları ile katılacaklardır. Düzenlenecek özel İstişare Oturumu’nda ise Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan ve TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu gündemde yer alan önemli ekonomik konular hakkında değerlendirmelerde bulunacaklardır.

4.Antalya Devlet Destekleri Zirvesi detay programı ekte olup, kayıt linkine https://atso.xyz/4ADDZ  bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Tüm üyelerimiz davetlidir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002