ATSO “KÖK Ödülleri 2020” Sahiplerini kutluyoruz

9 Ekim 2020 Cuma

Değerli Üyelerimiz ve Antalyalılar,
Ödül törenlerimizde iki önemli yeniliğe imza atarak 2020 yılına girdik. Bunlardan ilki, Kuruluş Yıldönümü ve Geleneksel Ödül Törenimizi Kente Önem Katanlar ‘KÖK’ çatısı altında birleştirmek oldu. Aynı zamanda, kentin ekonomik gelişimine katkı sağlayan üyelerimize verilen ödüllere bir de ‘Kent Ödülleri’ni dahil ettik. İnovasyon, Dijital Dönüşüm, Bilim, Eğitim, Kültür-Sanat, Spor, Çevre, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Antalya Araştırması ve Basın olmak üzere 10 başlığı içeren Kent Ödülleriyle artık sadece üyelerimize değil, Antalya’ya değer katan kişi ve kuruluşlara da ödül vermeye başladık. Böylece iki törenimizin, kentimizin tüm alanlarını kapsayacak şekilde “KÖK” adı altında yoluna devam etmesini sağladık.

İkinci önemli yeniliğimiz ise törenimize bir misyon yüklemek, ödül törenimizi bir sosyal sorumluluk projesine dönüştürmek oldu. Bu doğrultuda sosyal sorumluluk alanımızı, geleceğin teminatının iyi eğitimli gençlik olduğundan yola çıkarak “eğitim” olarak belirledik. 2020 yılı için ödül sahipleri adına Antalya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne bir spor salonu yapılmasına karar verdik.

Bu KÖK’lü değişimin ilk törenini, 138. Yılımızı kutladığımız 3 Nisan’da gerçekleştirecektik. Ancak, hepimizin olağanüstü günlerden geçmesine neden olan Covid 19 pandemisi sebebiyle “ATSO KÖK Ödülleri 2020” törenimizi erteledik. Geldiğimiz noktada pandemi, tüm ödül sahipleriyle birlikte bir tören yapmamıza olanak sağlamadı. Bu nedenle, kazananların başarılarını kamuoyu ile daha fazla gecikmeden paylaşma kararı alarak,  9 Ekim Cuma günü “ATSO KÖK Ödülleri 2020” sahiplerini basın ve sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile açıkladık. Sonrasında da ödül alanlarımızı ziyaret ederek ödüllerinizi takdim edeceğiz.

Antalya’nın 138 yıllık KÖK’lü kurumu Odanızın “bir kent, ekonomisi, işletmeleri, kuruluşları, eğitimi, sanatı, basınıyla” bir bütün olarak gelişebilir diyerek çıktığı bu yolda başarılarıyla ödül kazanan üyelerimizi, kişi ve kurumları kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

ATSO KÖK Ödülleri çalışmalarımızda emek ve katkılarından dolayı Kent Ödülleri Seçici Kurul Üyelerine, KÖK ve İnşaat Komisyonu Üyelerimiz ile katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.


Davut ÇETİN
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı


İşte “ATSO KÖK Ödülleri 2020”nin Sahipleri

 ATSO KÖK Ödüllerine ilişkin basın açıklaması ve diğer detaylar için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002