Gine Yatırım Forumu (24-26 Şubat 2021, Konakri/GİNE)

6 Ocak 2021 Çarşamba

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı'nın yazısına istinaden, Gine Yatırım Forumu'nun düzenlenmesinin planlandığı belirtilmektedir.


Gine Yatırım Forumu'nun; Gine Yatırımlar ve Kamu-Özel Sektör Ortaklığı Bakanlığı ile Gine Özel Sektör Yatırımlarının Teşviki Ajansı (APIP) ortaklığında, Afrika Kalkınma Bankası ve Dünya Bankası/Uluslararası Finans Kurumu desteğiyle, Gine Cumhurbaşkanı Sayın Alpha CONDÉ'nin himayelerinde 24-26 Şubat 2021 tarihlerinde Konakri Sheraton Otel'de düzenlenmesinin planlandığı belirtilmektedir.

Yazıda devamla, Foruma Türk firma ve iş insanlarının stantlarıyla katılımlarından memnuniyet duyulacağı, koronavirüs pandemisi nedeniyle seyahat edemeyecek yatırımcıların ise -arzu etmeleri halinde- çevrimiçi katılımlarının mümkün olabileceğinin bildirildiği kaydedilmektedir.

Foruma ilişkin tanıtıcı materyal ve broşürler ekte sunulmaktadır. Detaylı bilgi forum web sayfasında (https://guineainvestmentforum.com) yer almaktadır.

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002