T.C. Ticaret Müşavirleri İle Elektronik Sohbetler (23.02.2021 Belarus ; 25.02.2021 Slovakya)

23 Şubat 2021 Salı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı'nın yazısına istinaden, Belarus ve Slovakya’da görev yapmakta olan Ticaret Müşavirlerimiz ile bu ülkede iş yapmakta olan iş insanlarımızın konuşmacı olarak katılarak söz konusu ülkelerde ticaret ve yatırım fırsatları ile tecrübelerini paylaşacağı e-sohbet toplantılarının gerçekleştirileceğini belirtilmektedir.


23 Şubat 2021 Salı günü 14.00-15.30 saatleri arasında Belarus'ta görev yapmakta olan Ticaret Müşavirimiz ile bu ülkede iş yapmakta olan iş insanlarımızın konuşmacı olarak katılarak söz konusu ülkelerde ticaret ve yatırım fırsatları ile tecrübelerini paylaşacağı bir e-sohbet toplantısı gerçekleştirilecektir. Katılım kaydına aşağıdaki linkten ulaşılmaktadır:
https://dtybs.ticaret.gov.tr/e-sohbetler/takvim/belarustemsilcimiz-is-dunyamz-ile-bulusuyor/video-konferans-kayit/

25 Şubat 2021 Perşembe günü 14.00-15.30 saatleri arasında Slovakya'da görev yapmakta olan Ticaret Müşavirimiz ile bu ülkede iş yapmakta olan iş insanlarımızın konuşmacı olarak katılarak söz konusu ülkelerde ticaret ve yatırım fırsatları ile tecrübelerini paylaşacağı bir e-sohbet toplantısı gerçekleştirilecektir. Katılım kaydına aşağıdaki linkten ulaşılmaktadır:
https://dtybs.ticaret.gov.tr/e-sohbetler/takvim/detay/slovakya-temsilcimiz-is-dunyamz-ile-bulusuyor/

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002