Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı HESTOUREX

30 Temmuz 2021 Cuma

Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı HESTOUREX'in 4' üncüsü 7-9 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Koronavirüs pandemisi nedeniyle 2020 yılında yapılamayan HESTOUREX, 2021 yılında Türkiye'nin en büyük B2B platformunu düzenlemek üzere profesyonel yöneticileri Antalya'ya getirerek spor, sağlık ve turizmin alternatiflerinin Dünya'ya sunulmasını sağlayacaktır.


2021'de “Doğa ve Spor” teması çerçevesinde Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü önderliğinde, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 50 Spor Federasyonun katılımıyla 4'üncüsü gerçekleştirilecek HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı ile,  turizm alanındaki en büyük ikili görüşme (B2B) platformu olarak 2019'daki başarısını devam ettirip, sektörün global anlamda yaşadığı olumsuz süreç sonrasında hızla kaybettiği ivmeyi kazanmasını hedeflemektedir.


Detaylı Bilgi İçin:
Arzu Yüngül (Direktör)
Tel: 05322280790
e-mail:  arzu@aktuelexpo.com.tr
web: www.hestourex.com

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002