PSAMIDES Sanal İkili İş Görüşmeleri

8 Eylül 2021 Çarşamba

ATSO Global çalışmaları kapsamında faaliyetlerini sürdüren “Avrupa İşletmeler Ağı Projesi” çerçevesinde online ikili görüşmeler etkinliği düzenlenecektir.


PSAMIDES Projesi kapsamında, marinalar ve limanlara yönelik olarak 21-24 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenecek  ‘’PSAMIDES Sanal İkili İş Görüşmeleri‘’ etkinliğine Odamız Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi destek vermektedir.

Söz konusu etkinlik ile Avrupa’daki marinalar/limanlar, Avrupa’daki liman yetkilileri ve liman birlikleri ile marinalar için teknoloji, hizmet ve/veya ürün geliştiren KOBİ'lerin bir araya getirilmesi hedeflenmiş, KOBİ’lerin Avrupa'daki marinalara erişimlerinin sağlaması ve yetkililerle temas kurmaları amaçlanmıştır.

Eşleştirme etkinliğine katılacak KOBİ’lerin ürün ve hizmetlerinin; turizm akışlarını yöneten, enerji verimliliğini ve limanların eko-inovasyonunu arttıran, turizm faaliyetinden kaynaklanan olumsuz çevresel dışsallıkları azaltan teknolojiler veya hizmetler olması beklenmektedir. Etkinliğin ana konu başlıkları aşağıda yer almaktadır:

 

-          Yenilikçi marina bilgi teknolojileri çözümleri

-          Altyapı optimizasyonu için yeni teknolojiler

-          Deniz trafiğinin gözlemlenmesi

-          Liman faaliyetlerinde turizm işletmeciliği

-          Kruvaziyer & Yatçılık sektörlerine teknolojik çözümler

-          Denizcilik- gemi yapımı için teknolojik çözümler

 
Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikle ilgili detaylı bilgi ve kayıt için global@atso.org.tr adresinden Dış İlişkiler Müdürlüğümüz ile irtibata geçebilirsiniz.

Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002