Görüş Talebi: Türkiye-Macaristan 5. Dönem Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi Toplantısı

7 Ekim 2021 Perşembe

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı'nın yazısına istinaden, Türkiye-Macaristan 5. Dönem Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi (YDSK) Toplantısının, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Macaristan Başbakanı Sayın Viktor Orbán eş başkanlıklarında 11 Kasım 2021 tarihinde ülkemizde gerçekleştirilmesinin planlandığı iletilmektedir.


Söz konusu toplantının hazırlık çalışmalarında kullanılmak üzere,  Macaristan ile ticari ve ekonomik ilişkilerin arttırılmasına  yönelik iş birliği imkânları, öncelik verilecek sektörler,  ticaretin geliştirilmesi için öneriler, ikili ilişkilerde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri gibi konulara ilişkin görüşlerin en geç 18 Ekim 2021 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar Odamıza (E-posta: global@atso.org.tr) iletilmesi rica olunur.

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002