Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri (30 Kasım – 1 Aralık 2021, Çevrimiçi/Online)

24 Kasım 2021 Çarşamba

30 Kasım 2021 ve 01 Aralık 2021 tarihlerinde T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan devlet yardımları, Bakanlığın güncel çevrimiçi (online) hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin önemli konuları hakkında “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” düzenlenecektir.


Çevrimiçi (online)  platformda video konferans yöntemi ile gerçekleştirilecek olan seminerler; T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu koordinasyonu; Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Bucak Ticaret ve Sanayi Odası, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ve Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) organizasyonu ile düzenlenmektedir.

Seminerlere katılım ücretsiz ve herkese açık olup; katılım için kayıt olunması gerekmektedir. Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri 1. Oturumu 30 Kasım 2021 Salı günü saat 14:00’te düzenlenecek olup bağlantıdan kayıt yapılabilmektedir.

Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri 2. Oturumu 1 Aralık 2021 Çarşamba günü saat 14:00’te düzenlenecek olup bağlantıdan kayıt yaptırılabilmektedir. Kayıt gerçekleştiren katılımcılara seminer bağlantı linki e-posta yoluyla gönderilecektir.

Seminer programı ve duyurusu ekte yer almakta olup, seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecektir. “Katılım Belgesi” kayıt formunda istenen bilgiler ile düzenlenecek olup, bilgilerin doğru olarak girilmesi önem arz etmektedir.

İletişim:
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği
Gizem ALP TOPÇU
Tel: 0 242 505 10 22
E-Posta: alpg@baib.gov.tr

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002