KOSGEB - Mikro ve Küçük İşletmelere (MKİ) Hızlı Destek Programı Bilgilendirme Semineri

5 Ocak 2022 Çarşamba

Her istihdama 100 bin TL, ilk 24 ay ödemesiz, faizsiz komisyonsuz geri ödeme, kadın, genç ve yeni mezunların istihdamına destek verilecek programla ilgili, 13 Ocak'ta online bilgilendirme semineri yapılacaktır.


KOSGEB - Mikro ve Küçük İşletmelere (MKİ) Hızlı Destek Programı Bilgilendirme Semineri

ATSO AKADEMİ çatısı altında “KOSGEB Antalya Müdürlüğü” işbirliğinde KOSGEB Mikro ve Küçük İşletmelere (MKİ) salgın şartlarında faaliyetlerini sürdürmelerinin ve geçmiş dönem ortalama istihdam seviyelerini koruyarak yeni personel istihdam etmelerinin sağlanması ve Covid-19 salgını kapsamında mikro ve küçük işletmelere KOSGEB tarafından istihdam performansına dayalı faizsiz ve teminatsız geri ödemeli (MKİ) hızlı destek programının anlatılacağı “KOSGEB - Mikro ve Küçük İşletmelere (MKİ) Hızlı Destek Programı Bilgilendirme Semineri” düzenlenecektir.

Söz konusu seminer KOSGEB Antalya Bölge Müdürü İbrahim Uğur Erkış ve KOBİ Uzmanı Güneş Ulutürk tarafından,13 Ocak 2022 Perşembe günü 14:00-15:00 saatleri arasında online olarak zoom üzerinden ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Seminere katılmak isteyenler; Odamız web sayfası  https://atso.xyz/7PqlD   üzerinden online olarak başvuru işlemi gerçekleştirebilirler.

Seminere kayıt yapıldıktan sonra seminere ilişkin link bilgileri katılımcıların e-posta adreslerine iletilecektir.


Üyelerimizin bilgisine sunulur.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002