Dijital İşyerlerinde Çalışan Verimliliğini Artırma Çalıştayı

10 Ocak 2022 Pazartesi

TOBB'dan Odamıza gelen bilgilendirmede, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan alınan yazıya atfen, Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından 23-25 Şubat 202 tarihlerinde çevrimiçi olarak "Dijital İşyerlerinde Çalışan Verimliliğini Artırma" konulu çalıştayın düzenlenmesi planlandığı bildirilmektedir.


İngilizce dilinde yapılacak olan söz konusu çalıştay hakkında bilgi, program ve başvuru formu (biodata-form) ekte sunulmakta olup, katılmak isteyen adayların başvuru formunu eksiksiz doldurarak 28 Ocak 2021 tarihine kadar T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na  (gozde.bosnali@sanayi.gov.tr) iletilmesi gerekmektedir.

Ülkemizin AVT koordinasyon çalışmaları Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde yürütülmekte olup, AVT  faaliyetleri  ve  düzenlenen  etkinliklerle  ilgili  ayrıntılı  bilgilere https://sanayi.gov.tr/merkez-birimi/92d9c73bddbb/asya-verimlilik-teskilati adresinden ulaşılabilmektedir.

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

Dış İlişkiler Müdürlüğü

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002