ATSO KÖK Ödülleri 2022 heyecanı başladı

20 Ocak 2022 Perşembe

Antalya’nın kalkınması ve bilinirliğinin artmasının yanı sıra, ekonomi, bilim, teknoloji, yatırım, marka, kültür gibi tüm alanlarda üretilen hizmet/projeleriyle fark yaratan üyelerimiz, kişi, kurum-kuruluşların çalışmalarını teşvik etmek, başarıyı ödüllendirerek cesaretlendirmek ve farkındalık yaratmak amacıyla, Kente Önem Katanlar adıyla gerçekleştirdiğimiz ATSO "KÖK Ödülleri"nin 2022 yılı başvurularını almaya başlamış bulunmaktayız.


Başvurular, 25 Şubat 2022 Cuma günü, saat 17.30’a kadar www.kenteonemkatanlar.org sayfası üzerinden online form aracılığıyla alınacak.

 

Yedi ana kategoriden oluşan ATSO KÖK ödüllerinin iki ana kategorisinde, ödül almaya hak kazananlar başvuru yoluyla belirlenecek. Bu çerçevede;

 

Kent Ödülleri; İnovasyon, Dijital Dönüşüm, Bilim, Eğitim, Kültür-Sanat, Spor, Çevre, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Antalya Araştırması ve Basın olmak üzere 10 alt başlık ile Antalya’ya değer katan, önem katan kişi ve kuruluşlar ödüllendirilecek. 

 

Bu kategoride, kişi veya kuruluşlar kendi adlarına başvurabilecekleri gibi aday da önerebilecekler.

 

Döviz Kazandırıcı Hizmetler; Konaklama Tesisleri, Seyahat Acenteleri, İhracat-Genel, Tarım İhracatı ve Hizmet İhracatı olmak üzere 5 alt başlık ile ekonomiye değer katan Oda üyeleri ödüllendirilecek.


Bahsi geçen kategoriler için; online başvuru formu, beyan yazısı örneği, başvuru koşulları, ödül takvimi ve diğer bilgilere www.kenteonemkatanlar.org sayfasından ulaşılarak veya ekte yer alan kılavuzdan faydalanılarak başvuruda bulunulabilir.

 

Üyelerimiz ve Antalyalıların bilgi ve katılımlarını bekler, sağlıklı günler dileriz.


Kurumsal İletişim Müdürlüğü

Kent Ödülleri, Konaklama Tesisleri, Seyahat Acenteleri ve
Hizmet İhracatı için:
Araştırma ve Ticaret Geliştirme Müdürlüğü
Ece Daşkaya: 0242 314 37 46,
edaskaya@atso.org.tr

İhracat Genel ve Tarım İhracatı için:
Belgelendirme Müdürlüğü
Seyhan Koç: 0242 314 38 20,
skoc@atso.org.tr

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002