Chicago TOBB Ticaret Merkezi Bilgilendirme Toplantısı

27 Nisan 2022 Çarşamba

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği işbirliğinde; Chicago'da kurulan Türkiye Ticaret Merkezi (TTM) ile ilgili bilgilendirme toplantısı 12 Mayıs 2022 Perşembe günü 15.00-17.00 saatleri arasında ATSO Atatürk Konferans Salonunda düzenlenecektir.


Toplantı kapsamında, T.C. Ticaret Bakanlığı desteği ile TOBB tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nin en önemli ticaret ve lojistik merkezlerinden biri olan Chicago’da kurulan Türkiye Ticaret Merkezi tanıtılacak olup; A.B.D. ile iş yapmak isteyen firmalar için Türk ürünlerinin A.B.D. pazarına girişi ve pazarda tutunmasına yönelik TTM tarafından sunulan ofis, depo, showroom, lojistik gibi fiziki hizmetler ile şirket kuruluşu, satış ve pazarlama desteği, tedarik zinciri yönetimi ve satış sonrası hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ticaret Merkezleri Genel Müdürü Sayın Noyan Ciritoğlu’nun katılımı ile gerçekleşecek olan etkinliğin programı ekte yer almaktadır.

 

Toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin linke tıklayarak kayıt yaptırmaları rica olunur.

 

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

 

Dış İlişkiler Müdürlüğü

 

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002