En Güzel Vitrin Yarışması başvuru süresi uzatıldı.

17 Mayıs 2019 Cuma

İlimizde perakende sektörünün canlanması ve ticari hareketlilik yaratılması amacıyla Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 9.Grup (Tekstil) Meslek Komitesi öncülüğünde tekstil sektörüne yönelik olarak tertiplenen “En Güzel Vitrin Yarışması” için başvuru süresi uzatıldı. 9.Grup (Tekstil) sektörü mensubu üyeler yarışmaya 27 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler.


BAŞVURU: Yarışmaya katılacak sektör mensubu üyelerimiz, 4 farklı açıdan çekilmiş 4 adet A4 ebatında hazırlanmış renkli vitrin fotoğraflarını, ekte sunulan başvuru formu ve başvuru dilekçesini de doldurarak, en geç 27 Mayıs 2019 tarihine kadar Antalya Ticaret ve Sanayi Odası 5. Kat Meslek Komiteleri Müdürlüğü’ne teslim edeceklerdir.

DEĞERLENDİRME: Yarışmaya başvuruda bulunan katılımcıların vitrinleri, jüri üyeleri tarafından aşağıda belirtilen kriterler doğrultusunda değerlendirilecektir.

Değerlendirme Kriterleri:
1. Vitrinde ilkbahar/yaz teması kullanılması,
2. Özgün olması ve yaratıcı fikirler içermesi,
3. Işık düzeni,
4. Renk tasarımı,
5. Ürünü öne çıkarma özelliği,
6. İndirim, özel gün/hafta gibi durumlara hızlı ve kolay uyum sağlayabilmesi,
7. İlkbahar/yaz sezonu içerisinde yeni eklentilere uygun olması,
8. Dış cephe vitrini olması,
9. Tasarımda tehlike oluşturmayacak malzemeler kullanılması.

ÖDÜLLER: Yarışmada dereceye giren birinciye 10.000.-TL./kişi, ikinciye 7.500.-TL./kişi, üçüncüye 5000.-TL./kişi, ve iki katılımcıya mansiyon olarak 1.000.TL/kişi para ödülü, bir katılımcıya da jüri özel ödülü verilecektir.

BAŞVURU TARİHİ: 20 Mayıs – 27 Mayıs 2019 tarihleri arasıDETAYLI BİLGİ VE BAŞVURULAR İÇİN İLETİŞİM:
Meslek Komiteleri Müdürlüğü
Telefon: 0242 314 37 31
E-posta: sarmagan@atso.org.tr

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002