Türkiye İhracatçılar Meclisi İnovaLİG Başvuruları Başladı

17 Mayıs 2019 Cuma

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazıda; Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve her yıl ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programının bu yıl 6. Kez gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.


İnovaLİG ile şirketler hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışmakta hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmaktadır. İnovaLİG sayesinde firmaların, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip ederek orta ve uzun vadeli inovasyon vizyonlarını geliştirdikleri belirtilmektedir.

Başvuru sürecini tamamlayan firmaların www.improve-innovation.eu web sitesi üzerinden IMP3rove metodolojisine dayanan inovasyonun 5 ana kategorisinde (İnovasyon Stratejisi, İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü, İnovasyon Döngüsü, İnovasyon Kaynakları, İnovasyon Sonuçları) İnovasyon Değerlendirme Anketini tamamlayıp İnovaLİG’te yarışacakları ifade edilmektedir.

İnovaLİG şampiyonları her yıl ödüllerini Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle düzenlenen İnovaLİG ödül töreninde almaktadır.  

Bu kapsamda firmalar hem yıllar itibariyle inovasyon gelişimlerini takip etmeleri hem de inovasyon alanında edinilen uluslararası tecrübeye ortak olmaları için 30 Haziran 2019 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2019’a ücretsiz olarak katılım sağlayabileceklerdir.

İlgili üyelerimize duyurulur.

Ar-Ge ve Girişimcilik Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002