3.Türk-İngiliz İş Forumu

1 Ekim 2012 Pazartesi

TOBB’dan gelen yazıda, DEİK/Türk-İngiliz İş Konseyi’nin katkılarıyla Türk-İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası (TBCCI)tarafından 12 Ekim 2012 tarihinde Swiss Otel İstanbul’da ”3.Türk-İngiliz İş Forumu’’nun düzenleneceği bildirilmektedir.


Yazıda devamla, iki ülke arasında ki ticaret ve yatırım imkânlarının ele alınacağı toplantıya Ekonomi Bakanı Sn. Zafer Çağlayan’ın, Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet Yılmaz ile İngiltere Ticaret ve Yatırım Bakanı Lord  Green’in de katılarak iş dünyası temsilcilerine hitap etmelerinin öngörüldüğü bildirilerek, toplantı kapsamında gerçekleştirilecek enerji, İstanbul Finans Merkezi Projesi ve Altyapı panellerinde iki ülke için işbirliği fırsatlarının ele alınacağı ifade edilmektedir.

 

Söz konusu foruma katılmak isteyen firmaların kayıt işlemlerini http://www.forums.tbcci.org/index.php/registration internet adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002