İtalya Jetco Toplantısı

22 Haziran 2012 Cuma

TOBB’dan alınan yazıda, 8 Mayıs 2012 tarihinde Roma'da gerçekleştirilen Türkiye-İtalya Hükümetler arası İkinci Zirvesinde "Türkiye Cumhuriyeti ile İtalya Cumhuriyeti Arasında Ekonomik ve Ticari Ortaklık Komitesi (JETCO)'nun Kurulmasına İlişkin Deklarasyon"un, imzalandığı bildirilmektedir.


Yazıda devamla, söz konusu deklarasyon çerçevesinde, Türkiye/İtalya Ekonomik ve Ticaret Ortaklık Komitesi (JETCO) Teknik Heyet Toplantısının 13 Temmuz 2012 tarihinde İstanbul'da, Birinci Dönem Toplantısının ise 2012 yılının Ekim ayında ülkemizde gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

 

Bu kapsamda, İtalya ile ülkemiz arasında kaydedilen gelişmeler, yürütülen ve yürütülmesi öngörülen projeler, ikili ilişkilerde önem arz eden hususlar, varsa sorunlar ve çözüm önerilerine dair görüş ve önerilerin, Ekonomi Bakanlığı'na iletilmek üzere en geç 28 Haziran 2012 tarihine kadar, Odamız Dış Ekonomik İlişkiler Müdürlüğü'ne (aunal@atso.org.trasekerci@atso.org.tr) göndermeniz rica olunur.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination