EİT TSO Kadın Girişimciler Konseyi 5.Toplantısı

2 Nisan 2012 Pazartesi

Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT) Ticaret ve Sanayi Odası’nın ilgili yazısında, EİT TSO Kadın Girişimciler Konseyi 5. Toplantısı ve El Sanatları Sergisi’nin 26-27 Nisan 2012 tarihlerinde, Tacikistan’ın başkenti Duşanbe’de düzenleneceği bildirilmektedir.


Aynı yazıda, sergiye getirilecek ürünlerin gümrükten çekilmesinde “geçici kabul rejimi” uygulanacağı ve sağlanacak hizmetler karşılığı ücretli gümrükleme harcı alınacağı bildirilmektedir. Sergilenecek ürün kısmen ithal edilecek ise, ürünlere uygulanacak gümrük vergisi ürünün çeşidine göre belirlenecek. Tüm EİT üyesi ülkelerine aynı oranlar uygulanacak.

Söz konusu etkinliğe katılmak isteyenlerin iletişim ve sergilenecek ürünlerine ilişkin bilgilerinin, EİT TSO Sekretaryası’na gönderilmek üzere, 13 Nisan 2012 Cuma günü mesai bitimine kadar TOBB’a iletmeleri gerekmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002