Yatırımcı Etkinliği

4 Nisan 2012 Çarşamba

TOBB'dan alınan yazıda, Şili Cumhuriyeti’nde yapılacak yabancı yatırımların teşvik edilmesi görevini üstlenmiş bulunan The Foreign Investment Committee’den alınan bilgiye atfen, gıda ile ilgili sektörlerde Şili’de yatırım yapmak isteyen firmalarla, Şilili şirketlerin bir araya getirilmesini teminen, 10-14 Haziran 2012 tarihlerinde Santiago’da bir dizi etkinlik düzenleneceği belirtilerek, düzenlenecek bu etkinliğe sadece orta ve büyük ölçekli yatırımcı firmaların katılmalarının istendiği, ticaret (alım satım) talebi ile ilgili müracaatların cevaplandırılmayacağı bilgisinin alındığı bildirilmiştir.


Yazıda devamla, söz konusu etkinliğin iki grupta (A ve B) organize edildiği, ilk grupta (A) projesi olan ve yatırımcı arayan firmaların bulunduğu, ikinci grupta (B) ise projesi olmayan ancak yatırımcı ortağı ile birlikte proje geliştirmek isteyen firmaların bulunacağı belirtilmiştir. Söz konusu etkinliklere ilişkin broşür http://www.tobb.org.tr/Sayfalar/Detay.aspx?rid=650&1st=DuyurularListesi adresinden temin edilebilmektedir.

Her iki grup için ayrı ayrı katılımcı olacak firmalara, The Foreign Investment Committee’nin maddi desteğinin olacağı ifade edilerek, desteklere ilişkin bilgilerin broşürde yer aldığı bildirilmiştir. Söz konusu organizasyona katılım için son tarihin 15 Nisan 2012 olduğu belirtilmekte olup, konuyla ilgili firmaların Santiago Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği ile irtibata geçmeleri gerekmektedir. 

T.C Santiago Büyükelçiliği
Ticaret Müşavirliği
Tel : +56+2+47090 09

Faks : +56+2+470 90 11

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002