2. Al Anbar Yıllık Yatırım Konferansı

25 Ekim 2011 Salı

TOBB’dan alınan yazıda, Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Tarık El Haşim’inin himayelerinde, 24-26 Ekim 2011 tarihlerinde, İstanbul İntercontinental Otel’de, 2. Al Anbar Yıllık Yatırım Konferansı düzenlenecektir.


Al Anbar Yatırım Komisyonu’nun düzenlediği “İstikrarlı bir yarın için devamlı yatırım temalı konferansa, Al Anbar şehrinin sunduğu yatırım olanaklarından faydalanmak için yerel ve uluslar arası birçok şirket katılacaktır.

 

Söz konusu konferansta, Al Anbar’da petrol, hayvancılık, doğal gaz, tarım, turizm, ulaşım, müteahhitlik, ve sanayi alanlarında yatırım olanakları tanıtılacaktır.

 

Bölgedeki en büyük Irak Vilayeti olan Al Anbar Ürdün, Suriye ve Suudi Arabistan’a komşu, önemli bir coğrafya konumundadır. Bu çerçevede, yatırımlar için bölgede yeni ve rekabetçi bir Pazar oluşturmaktadır. Bu yıl Al Anbar’da konut, tarım ve sanayi alanlarındaki yatırımın 2 milyar dolara ulaşması ve Al Anbar Yatırım Komisyonu’nun Ramadi, Anna ve Hit şehirlerinde kurmayı planladığı sanayi bölgeleri ile bu rakamın önümüzdeki aylarda iki katına çıkması beklenmektedir.

 

Söz konusu konferansa ilişkin katılım formuna, sponsorluk olanaklarına ve konferans ile ilgili detaylı bilgilere www.investanbar.com adresinden ulaşılabilmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination