Bilişim Çözümleri Buluşması

12 Mart 2012 Pazartesi

Odamız 25. Grup Meslek Komitesi (Bilgisayar ve malzemelerinin imalatı, toptan ve perakende ticareti, onarım ve bakım hizmetleri) tarafından, “Bilişim Çözümleri Buluşması” adı altında bir etkinlik düzenlenecektir. Bilişim dünyasında çözüm üreten firmalarla son kullanıcıları bir araya getirecek olan ve üyelerimizin kendilerini tanıtabilme imkanının sağlanacağı söz konusu etkinlik 20 Nisan 2012 Cuma günü 10.00–17.00 saatleri arasında Odamız Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.


“Bilişim Çözümleri Buluşması” ile üyelerimizin sektörel çözümlerini en iyi şekilde sergileyebilecekleri bir ortam yaratarak tanınılırlıklarını sağlamak ve iş imkanlarını geliştirmelerine yardımcı olmak, tüm sivil toplum örgütleri ile birlikte oda ve dernekleri de etkinliğe davet ederek, geniş bir kurumsal kullanıcı kitlesine ulaşmak hedeflenmektedir.

“Bilişim Çözümleri Buluşması”na sektörde çözüm ve hizmet üretebilen yazılım, donanım, web, network, ticari ve perakende çözümleri ile eğitim, danışmanlık vb. hizmetler veren tüm üyeler katılabilecek olup, bu etkinlikte yer almak isteyenlerin 30.03.2012 Cuma günü mesai saati bitimine kadar aşağıda iletişim bilgileri sunulan personele başvurularını iletmeleri gerekmektedir.  
 
İlgili üyelerimize önemle duyurulur.

Meslek Komiteleri Müdürlüğü (Aynur Tırnaksız)
Tel: 314 37 32

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002