ATSO, Antalya Bilgi Sistemi Projesi Kapsamında Saha Çalışmalarına Başlıyor

9 Mart 2012 Cuma

ATSO, ticari hayata yeni bir boyut kazandıran “Antalya Bilgi Sistemi Projesi” ile odaya kayıtlı firmalarını tek tek ziyaret etmeye başlıyor.


Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA)’nın 2010 yılı Mali Destek Programı kapsamında hibe ile desteklenmeye hak kazanan Antalya Bilgi Sistemi Projesi kapsamında, ATSO bünyesinde yer alan üye bilgilerinin coğrafi konuma dayalı olarak tutulması, mevcut üye bilgilerinin güncellenmesi ve bu güncellemeye süreklilik kazandırılması amaçlanıyor.

 

Proje sonunda Antalya Bilgi Sistemi’ni kullanan tüm kullanıcılar, içinde e-harita olan bir web sayfası üzerinde Antalya’yı sokak sokak gezerek işletmelere ait konum, iletişim ve faaliyet bilgilerine göre istediği şekilde arama yapabileceklerdir.  İşletmelerin gerçek iktisadi faaliyet kollarına göre de yoğunlaştığı bölgeler bu sistem aracılığıyla belirlenebilecek ve yatırımcılara,  ileriye yönelik karar alma sürecinde fikir verici bir araç olacaktır.

 

Proje uygulaması Aksu, Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa merkez ilçelerinde yapılacak olup, bu ilçelerde faaliyet gösteren ATSO üyesi tüm işletmeler tek tek ziyaret edilecektir. Çağın gereklerine uygun bütünsel bir yapı oluşturmayı amaçlayan sistemin, gerekli altyapısının oluşturulması açısından Üyelerimizin görevli saha elemanlarına yardımcı olmaları ve destek vermeleri ATSO için büyük önem taşımaktadır.

 

Antalya Bilgi Sistemi Projesi’nin, ticari hayata ve etkin iletişime katkı sağlamasını umuyor ve üyelerimizin katılımlarını bekliyoruz.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination