"Latin Amerika Anadolu İle Buluşuyor” Konulu Toplantı

28 Aralık 2010 Salı

Odamız ile Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) işbirliği ve yine Odamız tarafından yürütülen Avrupa İşletmeler Ağı Projesi koordinatörlüğünde, 14 Ocak 2011 Cuma günü 11:00-13:00 saatleri arasında Deik/Türk-Amerika Iş Konseyleri tarafından başlatılan “Latin Amerika Anadolu İle Buluşuyor” konulu toplantının ikincisi Odamız Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.


Toplantıya, DEİK Türkiye-Latin Amerika Ülkeleri Koordinatör Başkan Yardımcısı ve Güney Amerika Sorumlusu Sayın Aykut Eken, DEİK temsilcileri ile Latin Amerika Bölgesini temsil eden Büyükelçi, Ticari Müşavirler ve söz konusu ülkelerin fahri konsolosları katılacaktır.

Söz konusu toplantıda Latin Amerika Bölgesi’ni temsilen teşrif edecek olan konuklar tarafından ülkelerinin yatırım olanakları ve işbirliği konuları anlatılacak olup; bunun yanında katılımcıların sorularına cevap verilecektir.

Toplantı süresinde Türkçe-İngilizce simültane çeviri hizmeti sunulacak olup toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin en geç 12 Ocak 2011 tarihine kadar Odamız Dış Ekonomik İlişkiler Müdürlüğü'ne ekte yer alan katılım formunu göndermeleri gerekmektedir.

 

Program
10:30-11:00    Kayıt

11:00-13:00    Açılış

ü    Hoşgeldiniz Konuşması,

     Çetin Osman Budak, Başkan, ATSO

 

ü    Açılış Konuşması,

Aykut Eken, Güney Amerika Sorumlusu, DEİK/Türk-Amerika İş Konseyleri  Koordinatör Başkan Yardımcısı

 

ü    DEİK Tanıtım Filmi

 

ü    Ana Konuşmalar ve Ülke Sunumları

 

ü     Soru & Cevap

13:00-14:00    İkili Görüşmeler Eşliğinde Öğle Yemeği

 

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination