Dünya Türk Girişimciler Kurultayı

13 Ekim 2011 Perşembe

DEİK’den alınan yazıda, Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) tarafından, 10 – 11 Nisan 2009 tarihinde, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda Dünya Türk Girişimciler Kurultayı’nın, yaklaşık 80 ülkeden 2000’i aşkın Türk girişimci ve profesyonelin katılımları ile gerçekleştirildiği belirtilmektedir.


Dünya Türk İş Konseyi (DTİK)’nin en önemli faaliyetlerinden biri olan Kurultay, bu yıl, 18-19 Kasım 2011 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda, T.C Ekonomi Bakanlığı ve Dış Ekonomik ilişkiler Kurulu (DEİK)’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımları ile onurlandıracakları Dünya Türk Girişimciler Kurultayı’nda, Bakanlar Kurulu’nun değerli üyelerinin katılımıyla gerçekleşecek “İnteraktif Oturum” ve “Bölgesel Oturumlar” düzenlenecektir. Yurt dışında yerleşik Türk girişimcilerinin karşılaştığı sorunlar uzmanlar, gazeteciler, öğretim görevlileri ve tecrübeli girişimcilerle tartışılacak ve soru cevap şeklinde paneller gerçekleştirilecektir. Diğer taraftan, “ikili iş görüşmeleri” ile dünyanın dört bir yanından katılan girişimcilerimizin hem birbirleriyle tanışması hem de anavatandaki muhataplarıyla işbirlikleri ve ortaklıklar kurmasına zemin oluşturulacaktır.

Kurultaya katılım başvuruları
www.dtik.org.tr adresinden yapılacak olup, son başvuru tarihi 01 Kasım 2011 olarak belirlenmiştir.


Ayrıntılı bilgi için; 
Murat Atik

Tel       : 00 90 212 339 50 68,

Email   : kurultay2011@deik.org.tr

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2021 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • İlan
TS 10002