D-8 2. Sanayi Bakanları ve 6. Sanayi Çalışma Grubu Toplantıları

28 Eylül 2011 Çarşamba

TOBB’dan alınan yazıda, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın organizasyonunda, 4-6 Ekim 2011tarihleri arasında, İstanbul'da, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle, D-8 2. Sanayi Bakanlar ve 6. Sanayi Çalışma Grubu Toplantıları düzenleneceği belirtilmektedir.


Gelişme yolundaki ülkeler arasında oluşturulan işbirliği örneklerinden biri olan D-8, üye ülkeler arasında ekonomik ve ticari işbirliğinin geliştirilmesine yönelik, Türkiye'nin daveti üzerine, İran, Pakistan, Bangladeş, Malezya, Endonezya, Mısır ve Nijerya'nın katılımıyla,15 Haziran 1997 tarihinde kurulmuş bir oluşumdur.

 

Söz konusu toplantı kapsamında, katılımcılar, otomotiv sanayi, demir-çelik sanayi,petrokimya ve gübre, elektronik sanayi, makine sanayi, savunma sanayi, gıda sanayi, Kobiler, enerji güç ve koruma, teknoloji transferi ve çimento sanayi alanlarında paralel oturumlara katılabilecek ve şirketler arasında ikili görüşmelere katılabilecektir. Toplantıya katılım formu, ikili görüşme formu, program ve ayrıntılı bilgiye, www.d8turkev.org internet adresinden ulaşılabildiği belirtilmiştir.

 

Söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin en geç 30 Eylül 2011 Cuma günü mesai bitimine kadar, yukarıda belirtilen internet adresinde bulunan katılımcı formu ve ikili görüşmelere katılmak isteyenler için şirket profili formunu doldurarak, formda bildirilen faks numarasına iletmeleri gerekmektedir

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002