Arnavutluk Cumhurbaşkanı’nın Türkiye Ziyareti Vesilesiyle Türk-Arnavut İş Konseyi Ortak Toplantısı

6 Ekim 2011 Perşembe

DEİK’den alınan yazıda, Arnavutluk Cumhurbaşkanı Bamir Topi’nin Türkiye’ye resmi ziyareti vesilesiyle beraberindeki işadamları ile 11 Ekim 2011 tarihinde TOBB Plaza’da saat 11:00-12:30 arasında Cumhurbaşkanı’nın onurlandırmasıyla İş Konseyi Ortak Toplantısı gerçekleştirilecektir.


Cumhurbaşkanı'na eşlik eden heyette inşaat, inşaat malzemeleri, madencilik, turizm, gıda başta olmak üzere farklı sektörlerden işadamı olması beklenmektedir. Aynı gün 13.00 – 14.30 arasında Arnavut ve Türk firmalar arasında sektör bazlı düzenlenmiş networking yemeği gerçekleştirilecektir.

Sözkonusu firma görüşmelerine ve İş Konseyi Ortak Toplantısına katılmak isteyen üyelerimizin ekteki form aracılığıyla en geç 10 Ekim 2011 mesai bitimine kadar DEİK’e (
caydin@deik.org.tr, Faks: 0212 339 50 65) iletmeleri gerekmektedir. Ekte katılım formu, taslak program ve resmi heyet listesi yer almaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination