Togo’da İş İmkanları

20 Nisan 2011 Çarşamba

Togo’daki yolların rehabilitasyonuna ilişkin, anılan ülkenin liderleri tarafından desteklenen son yıllardaki reformlar, inşaat alanında çalışan firmalar için önemli fırsatlar teşkil etmektedir.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, Roma Ticaret Müşavirliği’nin yazısına atfen,  DJOCOTRANS-SILOE TOGO Şirketler Grubunun Genel Müdürü ve ülkemizin Togo nezdindeki Fahri Konsolosu olan ve aşağıda iletişim bilgileri yer alan Dovi Franck Sessou'dan alınan bir e-posta mesajına atıfla, Togo’daki yolların rehabilitasyonuna ilişkin, anılan ülkenin liderleri tarafından da desteklenen son yıllardaki reformların, inşaat alanında çalışan firmalar için önemli fırsatlar teşkil ettiğini bildirdiği iletilmiş olup, Türk müteahhitlik firmaları ile iş birliği ve ortaklık tesis etmek istediklerinin ifade edildiği bildirilmektedir.

Söz konusu yazı http://www.tobb.org.tr/DEID/Sayfalar/Anasayfa.aspx altındaki Diğer Duyrular başlığı altında yer almaktadır.

DJOCOTRANS-SILOE TOGO
Dovi Franck Sessou

Şirketler Grubu Genel Müdürü
Gsm: + 228 904 09 85
Direk Hat: + 228 222 99 17
Tel: + 228 221 78 22
Faks:+228 222 24 21
Web Adresi:
www.groupe-djocotrans-siloe.info
www.consulturquie-togo.info

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002